Go to Doprava a Spedice

Doprava a Spedice

V současné chvíli má naše společnost 93 vozových jednotek. Vlastní kapacity doplňujeme spediční činností.

Go to Skladování

Skladování

V Mimoni u České Lípy provozujeme sklad, který může být na poptání k dispozici i vám a to i v režimu ADR.

Go to Bei Koritensky arbeiten

Bei Koritensky arbeiten

Přijďte k nám pracovat. Rádi Vás uvítáme v našem týmu.

Go to Dokumenty

Dokumenty

Dokumenty ke stažení.

Über uns


Petr Koritenský - doprava a spedice, Koritenský spedition s.r.o. a Koritensky a.s. - to jsou tři milníky, od kterých se odvíjí vždy nová kapitola vývoje firmy - od jednoho člověka v roli majitele a zaměstnance zároveň v roce 2002 až po dvěstětřicetihlavou společnost, s několika pobočkami a nemalým vozovým parkem. Naše společnost provádí dopravy jak spedičně, tak pomocí vlastních vozů do velké části západní a střední Evropy. Disponujeme skladem a distribujeme speciální druh zboží po celé republice. Nebojíme se výzev a v uspěchaném světě se snažíme najít rovnováhu mezi potřebami zákazníka a komfortními pracovními podmínkami našich zaměstnanců.

Doprava

Meritem našeho podnikání je silniční nákladní doprava. S malými výjimkami převážíme na žádost zákazníka vše od jehly skoro až po lokomotivu. Jelikož jsme ovšem antimilitantní, odmítneme vám převézt výbušniny a stejně tak z důvodu, že nemáme takovou odvahu jako Marie–Curie, nepřevezeme vám ani radioaktivní látky. Co se týče jiných nebezpečných látek v režimu ADR, je většina našich vozových jednotek vybavena k takovýmto přepravám základními soupravami dle předpisů, stejně jako jejich řidiči jsou k těmto transportům proškoleni. Naší filosofií v dopravním podnikání je vyhovět potřebám zákazníkovi i nad rámec našich standardů, pokud je v našich schopnostech realizace možná. Každou takovou poptávku bereme jako výzvu jednak k uspokojení požadavků klienta a druhak k rozšíření našeho obzoru v dopravním světě.

Náš vozový park je ve velkoobjemovém slova smyslu rozmanitý. Disponujeme standardními návěsy, návěsy o 100 kubících a soupravami, které mají ještě o 20 kubíků více. Samozřejmě díky této rozmanitosti je i výška vnitřního prostoru různá a to od 274 do 300 centimetrů.

Všechna naše vozidla jsou monitorována a díky tomu jsme schopni zákazníkovi podávat aktuální informace o tom, kdy jeho zásilka bude dopravena do cíle. Většina našich vozových jednotek je vybavena k převozu nebezpečného zboží, stejně jako řidiči jsou proškolení na přepravu ADR. V současné chvíli má naše společnost 93 vozových jednotek : 11 souprav, 40 mega, 20 standard, 20 frigo, 1 šestituna, 1 dodávka

Velká Británie, Benelux, Německo, Francie, Itálie …. To jsou země, kterými brázdí naše kamiony s vaším zbožím. Na poptávku se můžeme vydat i do jiných končin, můžeme zavítat i k našim bratom na východ, či do země čardáše a lázní, nebo k našim sousedům na jih, kde hrad ze soli dal světu Dona Giovaniho. Jsme progresivní, neslibujeme vzdušné zámky, jsme nadšenci, ale jen lidé. V dnešní bláznivé době se snažíme najít rovnováhu mezi potřebami zákazníka a komfortním prostředím našich zaměstnanců s řidiči v čele, bez kterých by naše podnikání bylo zbytečné. Budete-li si přát odvézt klíče, zámky, nebo cokoliv jiného například z Nových Zámků do New Castel, poptejte nás, zařídíme, odvezeme, vyfakturujeme, ku spokojenosti vzájemné.

Spedice

Nepostradatelným doplňkem našich služeb je spediční činnost, kterou nahrazujeme naše vlastní kapacity. V našem portfoliu máme několik prověřených dopravců, kteří vaše zakázky přepraví dle vašeho přání. V tomto segmentu se převážně zabýváme přepravami z a do Velké Británie, Beneluxu, Německa, Francie a na poptávku i jiných zemí střední a západní Evropy.

Kde nás najdete

Kancelář Prachatice

Hlavní kancelář firmy se nachází na adrese Zlatá stezka 138, 383 01 Prachatice.


Pobočka Valašské Meziřící

Kancelář firmy ve Valašském Meziříčí se nachází na adrese Zašovská 750, 757 01 Valašské Meziříčí.


Niederelassung Králův Dvůr

Adresse der Verwaltung: Tovární 399, 26701 Králův Dvůr.

Logistiklager Mimoň

V Mimoni u České Lípy provozujeme sklad, který může být na poptání k dispozici i vám. V současné chvíli zde pro našeho významného zákazníka skladujeme a konsolidujeme zásilky, které v zahraničí vyzvedneme, zde uskladníme a následně distribuujeme po celé České republice. Tento servis v případě vašeho zájmu můžeme nabídnout i vám a to i v režimu ADR. .